טבלת בקבוקים לבחירתך  |  טיפולים- רפואת תדרים  |  מה חדש -לוח מודעות - הודעות, ערבים, סדנאות ומסעות  |  מסרים מההדרכה  |  סוד הגן הנעלם - מסע פנימה  |  ערוץ youtub  |  איזון החיים שלי  |  יוצרים חזון עם "איזון חיים"  |  מתנה 4 חניכות מדיטטיביות  |  הסבר: האקטיבציה/הפעלה חודשית  |  ספירת העומר-המסע לעומק הפנימיות והבנת המבנה הרוחני שלנו  |  
כרטיס הביקור 


https://www.dibiz.com/nativhaor
  
.
.
.
 


FacebookTwitter

1- שער ההתעלות מסר על שינויים ואחריות

דף הבית >> מסרים מההדרכה >> 1- שער ההתעלות מסר על שינויים ואחריות

מסר 1 - ההתמכרות להתנהגות החוזרת על עצמה


אהובים ויקרים עד מאד

 

היום עת עומדים הנכם לקראת אותו השער של גדילה וצמיחה בשל אותה לקיחת האחריות על בחירותיכם ועל חייכם היינו מסבירים זה הדבר.

 

ויש לעיתים הייתם כועסים על זולתכם, מקנאים, נעלבים, מבקשים כי זה האחר ישנה מהותו והתנהגויותיו על מנת יחדל זה הכאב והכעס הסובב סביב מערכת היחסים אשר לכם

 

והייתם מבינים כי בחירותיכם באלו מערכות היחסים מאפשרות לכם לראות מראתכם או השתקפותכם הדורשת מכם הרחבת הדעת, למידה ובחירה באותם תחומים של רצון שבו יראה זה העולם כפי שהנכם צריכים אותו ואת החוויות שלכם ממנו.

 

והיה זה הרצון משפיע על מערכות היחסים שלכם עם האחרים ועם הבריאה.

 

ותחילה נבין מה המשמעות של למידת עצמכם.

 

והיינו אומרים שהיה זה הגוף אשר לכם בעל מערכות מתוחכמות משתוכלו אי פעם להבין ולדעת.

 והיה הוא מכיל את כל אשר תזדקקו לו על מנת ליצר התנסויות חייכם, לפעול ולהגיב.

 

והייתם מדמים עצמכם כדמות מאותם הסרטים הבדיונים אשר אהובים עליכם ….כאותה הדמות הקטנה היושבת בתוך תא קטן בראשכם (האצטרובל) ומנהלת משם את הרובוט הגדול (גופכם), והייתה היא שלטת בכול אותם החומרים אשר יפריש גופכם אותם הורמונים - כימיקלים אשר נדרשים לשלוט בגופכם, מערכותיו ואפילו התנהגויותיו, תגובותיו ורגשותיו.

 

והייתם מוצאים עצמכם לעיתים כמכורים לסוכר היינו מדמים הדוגמה …. וכאשר זו התשוקה הייתה מתעוררת בכם הייתם קמים ומתחילים לחפש אחר אותה מנת סוכר, או כל התמכרות אחרת אשר תהה לכם, אשר תעורר בכם ריגוש, הנאה, ותפעיל שוב זרם כימקלים אשר אתם נדרשים לו כדי להרגיע את זו ההתמכרות.

 

ולצורך כך הייתם צריכים לייצר תחושה, הרגשה שתפעיל את אותה הפעולה אשר תענה על זו ההתנהגות והיינו נותנים הדוגמה.

כדי שיקבל הגוף את כמות הסוכר הרב שנדרש בעבורו כעת, יש ויצור זה הגוף דכאון אשר הסוכר יהווה תרוץ לפיצוי…. ומאיין יגיע זה הדיכאון?
לשם כך נדרשת אכזבה….
והייתם למודי אכזבות, ויודעים בתת המודע אשר לכם מה מעורר את זו האכזבה,
והייתם יוצאים לתור אחר אותה הפעולה, או מערכת היחסים, אשר מראש אוחזים אתם בידיעה שהיא נועדה לכישלון.... ואכן כישלון יהיה, מחשבות של אכזבה יעלו, כאב יעלה, דכאון יחווה וסוכר מפצה יכנס.

 

דוגמה נוספת ניתן ויש אדם אשר אש מציפה את גופו ואינו יודע כיצד יפרוק אותה אך למד שכעס מאפשר לו ריקון אותה האש, והיה זה האיש מייצר מריבה בסביבתו על ידי גורם צפוי או זר.... כאילו היה זה המגנט אשר בתוכו מייצר סביבה של אנרגיית אש לצורך מריבה,
והייתה זו המריבה מאפשרת למחשבות המעוררות עלבון, אכזבה, כעס לעלות....  והכימיקל לו רעב הגוף משתחרר ותגובת הכעס הידועה שלו תיווצר.

 

ומה לגבי אדם הזקוק להתנתקות ושקט?
מה הוא ידע לייצר על מנת לקבל ריחוק ולהתכנס ולהיות עם עצמו? האם מריבה? האם מחלה?

 

ומה ייצר אדם הזקוק להרגיש מוערך, רצוי, אהוב?
אילו פעולות חוזרות שוב ושוב בחייו המאפשרות לו לסחוט תגובות אלו מהסביבה ומאפשרות לאותם הכימיקלים להישתחחר בתוכו ולהשביע את רעבונו?

 

והיו אלו התגובות אשר תלמדו לזהות על ידי השאלה אשר תשאל...מהי אותה תופעה בחיי המאפשרת לי ...להתנתק? להתבודד? להרגיש שייך?

או מה אני רוצה להרגיש כאשר אני נעלב? מאוכזב? כועס?

ואיך זה גורם לי לפעול כדי לקבל זאת?

 

והאם תוכלו להוסיף לכך מיימד חשוב נוסף על מנת לגלות את המחזוריות של התופעה….
עי כך שתשאלו עצמכם כל כמה זמן יש המריבות  בחיי? כל כמה זמן הסובבים בחיי באים אלי בטענות אשר מיצרות בי תחושה של….    ולכן היתה תגובתי ….? (מכוחו של ההרגל) המאפשרת לאותו הכימיקל להשתחרר בתוככם.

 

האם תבינו שהנכם תופעה הסוכמת בתוכה רגשות, מחשבות, ותחושות, הפועלת בשילוש מדויק ויוצרת תופעות מקבילות ושוות לאותו השילוש,  ואם הייתם רוצים לשנות התופעה הייתם צריכים לשנות את אחד מגורמי השילוש לאורך רצף של זמן עד אשר כל שלושת חלקי השילוש יסתנכרנו שוב לעומתו ותופעה חדשה נעימה יותר תתהווה בחייכם.

 

ואין אנו אומרים בזאת שסביבתכם תשתנה מיד למולכם כי גם סביבתכם למדה להיות מוזנת מאותם החומרים שלומדים הם להפיק ממכם כאשר הם נזקקים לכימיקלים שלהם.

 

אך מרגע שתדעו לפעול בעולם התופעות שלכם לא תהיו חלק ממערכת ההזנה שלהם , וגם כאשר הם יפנו לעומתכם על מנת לקבל התגובה הרצויה להם לא ימצאו המענה בקרבתכם ויידרשו לפעול במקום חדש
 או ….לפעול לשנות את עולם התופעות שלהם…

 

וכשהייתם מבינים זה הדבר הייתם משנים חייכם עי שינוי ההתמכרות לאותו הכימיקל הנדרש לכם כדי להרגיש את התפרצותו בגופכם והבאתכם לכדי סיפוק רגעי הגם שמעורר כאב הוא.

 

והייתם לומדים הלמידות

ומבינים אלו ההבנות ושינוי נדרש וחדש היה מופיע בחייכם ,

והייתם רואים אלו החיים מנקודת מבט חדשה המאפשרת תנועה לנתיב חדש בחייכם.

וטוב הדבר כי כך

 

נמסר ל- אורנה שיר בן דוד 9.11.19

Top pageTop page       אורנה שיר בן דוד     מובילה לשינוי על ידי מפגשים עם התודעה הרחבה באימון אישי, סדנאות, מסעות רוחניים בארץ ובעולם.
ערכי    0544449746
לייבסיטי - בניית אתרים