טבלת בקבוקים לבחירתך  |  טיפולים- רפואת תדרים  |  הטאו- מסע אנטרנטי מרתק של גילוי פנימי ללא עלות  |  איזון החיים שלי  |  לשנות את ההרגל להיות אני..  |  יוצרים חזון עם "איזון חיים"  |  אקסס בארס  |  שאל שאלה ולחץ על התמונה

 

אושו טארוט

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 FacebookTwitter

תמציות בך

דף הבית >> סדנאות >> תמציות בך
                                                     תמציות באך טיפול וסדנאות

אמר ד"ר באך:

 "אין החלמה מלאה ללא שינוי בהשקפה ובגישה, רגיעה מלאה של הנפש והאושר הפנימי.

בל תמנע פשטותה של שיטת הריפוי את שימושכם בה, מאחר שככל שתתקדמו יותר תיווכחו במלא פשטותה של הבריאה עצמה."

 שיטת הריפוי בפרחי באך התגלתה ע"י הד"ר אדוארד באך.

הד"ר באך היה רופא ובקטריולוג בלונדון במשך כ- 20 שנה עד אשר בשנת 1930 החליט ד"ר באך להקדיש את רוב זמנו לפתוח תרופות הפרחים ושיטת הריפוי הזו.

 כל התרופות הנרקחות מבוססת על צמחי בר, שיחים או עצים, אף אחת מהן אינה יכולה לגרום לנזק או התמכרות והן ירקחו בהתאם למצבו של החולה: מצב רוחו, פחדיו, דאגותיו, כעסיו או דיכאונותיו.

 חשיבה חיובית והרגשה טובה מחזקות את המערכת החיסונית ומאפשרות לגופנו להתמודד טוב יותר עם לחצים, מחלות וקשיים בחיי היומיום ולהפך.

השימוש  בתמציות פרחי באך לטיפול בבעיות הרגשיות  שלנו יחזיר לנו את האיזון ותחושת השלווה.

 השיטה מתבססת על  ההנחה האומרת שכל מחלה, כאב או הפרעה פיסית מקורה בגורם הנפשי, זיהוי הבעיה והטיפול בה יאפשר מניעת מחלות או הבראה מהן ביתר קלות.

כאשר מצבו הנפשי של האדם ירוד יהווה הדבר לגורם הראשון המפתח מחלות כיוון שכל מצב המוציא אותנו מאיזון – כעס מתח דאגה וכו" מדלל את המצב האנרגטי של הגוף ואז הופך הגוף להיות פגיע בפני מחלות וזיהומים.

מטרת הטיפול היא ליצור שוב מצב של איזון ושלווה באדם.

קיימות 38  תמציות המופקות מפרחי בר , עצים או שיחים שכל אחת מהן מיועדת למצב :פחדים, חוסר ודאות, בדידות, דיכאון או ייאוש, דאגנות יתר לאנשים שאינם מגלים עניין בהווה, רגישות יתר להשפעות ורעיונות חיצוניים.

מטרת התמצית איננה לטפל בסימפטומים אלא בגורמים  השורשיים של הבעיה.

הן יכולות להילקח עם כל תרופה אחרת ללא סיכון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Top pageTop page                                                  אורנה שיר בן דוד      מנטורית לחיים מומחית לשינוי דפוסי חשיבה, מימוש והגשמה       0544449746
לייבסיטי - בניית אתרים